Skip links

Sprzedaż urządzeń i systemów montażowych

Wejdź do świata najbardziej luksusowych pojazdów elektrycznych.

Wysokojakościowe rozwiązania

Oferta naszej firmy uwzględnia szerokie spektrum wysokojakościowych rozwiązań z branży fotowoltaicznej. Dysponujemy urządzeniami oraz systemami montażowymi, których funkcjonalność, wytrzymałość, a przy okazji również design, bez wątpienia sprostają nawet największym wymaganiom. To, co pragniemy zaoferować naszym Odbiorcom to zaawansowane technicznie, a zarazem technologicznie produkty, charakteryzujące się maksymalną wydajnością oraz bezpieczeństwem.

Prezentowane przez nas urządzenia oraz systemy montażowe doskonale sprawdzą się w przypadku Klientów Biznesowych oraz Klientów Instytucjonalnych – biznesmenów, inwestorów, prezesów międzynarodowych korporacji, właścicieli lokalnych przedsięwzięć, rolników, jednostek sektora budżetowego, a nawet prywatnych gospodarstw. Dysponujemy kompleksowym wachlarzem nowoczesnych systemów, których odpowiednia optymalizacja gwarantuje szybki zwrot inwestycji.

Szerokie spektrum rozwiązań dopasowanych do potrzeb Klienta

To, co wyróżnia nas na tle licznej konkurencji to przede wszystkim w pełni zindywidualizowana oferta. Każdy realizowany przez nas projekt uwzględnia nie tylko preferencje Odbiorcy, ale również potrzeby współczesnego rynku.

Dysponujemy sprzętem, którego użyteczność, funkcjonalność oraz bezpieczeństwo potwierdzone zostały odpowiednimi certyfikatami. Oczywiście, każdy system opatrzony został gwarancją, której długość poświadcza jakość wykorzystanych komponentów.

Jakość, funkcjonalność, bezpieczeństwo

Dysponujemy wysokojakościowym sprzętem znanych i powszechnie cenionych producentów. Specjalizujemy się w dystrybucji sprawdzonych, funkcjonalnych i bezpiecznych rozwiązań. Każda z oferowanych przez nas instalacji tworzona jest z uwzględnieniem każdego, nawet najmniejszego szczegółu.

Certyfikowany, zaawansowany technicznie i technologicznie osprzęt doskonale sprawdzi się nawet w przypadku wzmożonej eksploatacji, w szczególnie trudnych warunkach pogodowych.

stacje-ladowania-pojazdu-elektrycznego-05

Stacje ładowania dla pojazdów elektrycznych

Wśród oferowanych przez nas rozwiązań na szczególną uwagę zasługują stacje ładowania dedykowane pojazdom elektrycznym. To, co pragniemy Państwu zaprezentować to przede wszystkim wysokiej klasy systemy, stworzone z myślą o najbardziej wymagających Odbiorcach.

Dysponujemy szerokim wachlarzem produktów zarówno garażowych jak i wolnostojących. Działamy w oparciu o certyfikowany sprzęt znanych i powszechnie szanowanych producentów. Oferowane przez nas stacje ładowania dla pojazdów elektrycznych gwarantują niezawodną, bezproblemową, a co najważniejsze bezpieczną eksploatację.

Ponadto, każdy z dystrybuowanych przez nas systemów fotowoltaicznych może być w dowolny sposób personalizowany. W pełni zindywidualizowany projekt doskonale wpasuje się w otaczający go krajobraz czy okoliczny design. Sprzęt o wysokiej konfigurowalności może być instalowany w niemal każdym miejscu, ze szczególnym uwzględnieniem lokalizacji cechujących się stosunkowo trudnym środowiskiem.

pojazdy-elektryczne-tesla-02

Dystrybucja zindywidualizowanych rozwiązań

Jakość, funkcjonalność i wygoda użytkowania – oferowane przez nas rozwiązania, w tym również stacje ładowania pojazdów, doskonale sprawdzą się w przypadku szczególnie wymagających Odbiorców. Nasza oferta kryje w sobie szerokie spektrum niezawodnych produktów najlepszych w świecie marek.

Posiadamy wyspecjalizowane ładowarki z każdej podstawowej grupy tj. praktyczne ładowarki garażowe, wyspecjalizowane ładowarki wolnostojące oraz szczególnie pożądane na rynku ładowarki szybkie (DC). Bazujemy na starannie dobranych, certyfikowanych komponentach.

Każdy realizowany przez nas projekt uwzględnia zindywidualizowane potrzeby i preferencje zarówno zleceniodawcy, docelowej grupy Odbiorców jak i współczesnego rynku. Działamy szybko, sprawnie i terminowo, oferując naszym Klientom wydajne, proste w obsłudze i bezawaryjne systemy. Każdy z prezentowanych przez nas produktów charakteryzuje się wysoką wytrzymałością i odpornością na negatywne działanie czynników zewnętrznych, ze szczególnym uwzględnieniem zmiennych warunków pogodowych i mało sprzyjającej lokalizacji.

spotkanie-z-ekspertem

Kompleksowe doradztwo

Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszych usług. Specjaliści naszej firmy z największą przyjemnością odpowiedzą Państwu na wszystkie pytania związane z oferowanymi przez nas rozwiązaniami. Jesteśmy gotowi podzielić się z Państwem naszą wiedzą w zakresie odnawialnych źródeł energii, ze szczególnym uwzględnieniem szeroko pojętej fotowoltaiki.

Współpracujemy z najlepszymi z najlepszych – fachowcami gotowymi podjąć się każdego projektu. Nasz personel dysponuje nie tylko wiedzą, ale również umiejętnościami i doświadczeniem. Wiele lat działalności na europejskim rynku sprawia, że nie mamy sobie równych.

Dystrybuowane przez nas rozwiązania można spotkać w różnych zakątkach naszego kraju. Grono naszych zadowolonych Odbiorców uwzględnia Klientów z każdej grupy – Indywidualnych, Biznesowych, a także Instytucjonalnych.

Dlaczego my?

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, nieustannie poszerzamy zakres oferowanych usług, dodając doń coraz to nowocześniejsze rozwiązania.

Jakość ma dla nas szczególne znaczenie, stąd też wszystkie prezentowane przez nas systemy charakteryzują się szeroką funkcjonalnością, maksymalną wytrzymałością, a także bezpieczeństwem. Certyfikowany sprzęt znanych i powszechnie cenionych producentów doskonale sprawdzi się w każdej sytuacji. Współpracujemy z różnorodnymi Klientami, tworząc dlań zaawansowane technicznie, a zarazem technologicznie systemy bazujące na szeroko pojętej fotowoltaice.

Można śmiało stwierdzić, że dla naszych fachowców nie ma rzeczy niemożliwych. Z największa przyjemnością podejmiemy się każdego, nawet najtrudniejszego wyzwania. Niestraszne nam zarówno klasyczne realizacje jak i nietypowe, nowoczesne projekty. Do każdego zlecenia podchodzimy z równym zaangażowaniem, tworząc rozwiązanie dostosowane bezpośrednio do potrzeb i preferencji Odbiorcy.