Skip links

Auta Elektryczne

Wejdź do świata najbardziej luksusowych pojazdów elektrycznych.

Samochody elektryczne

Wejdź do świata najbardziej luksusowych pojazdów elektrycznych. Poznaj magię Tesli – amerykańskiej marki niezawodnych samochodów elektrycznych. Chociaż sama ich nazwa wywodzi się od jednego z najsławniejszych wynalazców wszech czasów, samo przedsiębiorstwo liczy sobie raptem kilkanaście lat. Młoda, dynamicznie rozwijająca się firma bardzo szybko zdominowała rodzimy oraz zagraniczne rynki.

Pierwszy samochód marki Tesla wyjechał z fabryki w 2008 roku i był to Tesla Roadster ( 1 generacja). Jednakże, dopiero cztery lata później na ulicach pojawił się jeden z popularniejszych modeli Model S. Zainteresowanie pojazdami Tesli stopniowo wzrasta. Obecnie jest to jeden z wiodących producentów aut elektrycznych, posiadający fabryki ( Gigafactory ) nie tylko w Stanach Zjednoczonych, ale również w Chinach.

Z miłości do aut elektrycznych

Nasza firma zajmuje się dystrybucją wysokojakościowych rozwiązań aut elektrycznych. Obecnie w naszej ofercie znajdują się trzy niezawodne modele pojazdów elektrycznych marki Tesla.

pojazdy-elektryczne-tesla-01

Tesla Model S

To praktyczny samochód osobowy zaliczany do klasy premium. Prezentowany model pojawił się na ulicach jako jeden z pierwszych, już w 2012 roku. Niezawodne auto dostępne jest w kilku wariantach, zróżnicowanych pod względem wydajności baterii.

Zasadniczo Model S można uznać za pojazd siedmioosobowy – w miejscu bagażnika znajduje się miejsce na dwa dodatkowe foteliki dziecięce. Samochód posiada system odzyskiwania energii uruchamiany podczas hamowania.

Dotykowy 17 calowy tablet multimedialny, klimatyzacja, nawigacja, radio, stały dostęp do Internetu, komplet głośników, porty USB, a także pamięć umożliwiająca przechowywanie ulubionej listy piosenek (nawet do 500 utworów) – Tesla Model S przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym Odbiorcom.

pojazdy-elektryczne-tesla-model-3

Tesla Model 3

to przyjemny w odbiorze pojazd typu sedan należący do klasy średniej. Amerykańskie auto elektryczne podbija drogi największych miast od 2017 roku. Model 3 stanowi połączenie zaawansowanych technicznie i technologicznie rozwiązań z nowoczesnym, aczkolwiek eleganckim designem.

Tylko w pierwszym tygodniu po oficjalnej prezentacji pojazdu, zamówiono ponad trzysta tysięcy jego egzemplarzy. Tesla Model 3 pozwala przyjechać blisko 400 kilometrów na jednym ładowaniu. Pojazd ten posiada bogate wyposażenie dodatkowe, w tym przestrzeń bagażową zlokalizowaną pod przednią maską, rozszerzoną funkcjonalność autopilota, podgrzewane fotele.

pojazdy-elektryczne-tesla-model-x

Tesla Model X

to kolejny z aut elektrycznych amerykańskiej marki. Tym razem jednak mamy do czynienia z samochodem osobowym typu SUV . Prezentowane rozwiązanie pojawiło się na ulicach w 2015 roku.

Auto jest wyraźnie wzorowane na wcześniejszym Modelu S. Zasięg tej elektrycznej perełki zależny jest od rodzaju zastosowanych akumulatorów. To, co wyróżnia ten pojazd na tle innych to przede wszystkim drzwi otwierane do góry zwane ( falcon doors ). Dodatkowy przegub umożliwia ich otwierania w niemal każdych warunkach – nawet szczególnie ciasnych.

Tesla Model X wyposażony został tak jak model S w 17 calowy ekran dotykowy. Samochód może zostać zintegrowany z telefonem komórkowym.

Jakość, klasa i bezpieczeństwo

Wszystkie oferowane przez nas rozwiązania zachwycają dbałością o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Dokładamy wszelkich starań, aby sprostać wymaganiom stawianym nam zarówno przez współczesny rynek jak i naszych Klientów. Dysponujemy nowymi autami elektrycznymi Tesla (Tesla S, Tesla 3 oraz Tesla X). Nieustannie poszerzamy ofertę o kolejne wyspecjalizowane, zaawansowane technicznie, a zarazem technologicznie nowości.

Serwisowanie pogwarancyjne pojazdów Tesla

Jako jedni z niewielu zajmujemy się pogwarancyjnym serwisowaniem aut elektrycznych marki Tesla. Oferujemy szerokie spektrum usług dedykowanych najpopularniejszym samochodom – Modelowi X, Modelowi 3 oraz Modelowi S. Współpracujemy z najlepszymi z najlepszych – specjalistami, dla których pojazdy marki

Tesla nie mają żadnych tajemnic. W zależności od potrzeb i preferencji Odbiorcy, dokonujemy napraw na oryginalnych podzespołach, a także przeróbek umożliwiających eksploatację pojazdu na terenie Unii Europejskiej. Posiadamy bogatą kolekcję części oraz akcesoriów do Tesli. Na życzenie Klienta zajmujemy się także aktualizacją oprogramowania oraz elementów elektroniki, kompleksową diagnostyką, programowaniem nowych kluczy, usuwaniem kodów błędów po wcześniejszych naprawach etc.

Nasza oferta uwzględnia zwiększanie pojemności baterii, konfigurację systemu nawigacji GPS, usuwaniem wszelkiego rodzaju błędów m.in. po kolizji, dezaktywacją trybu Valet Mode, a także naprawą wyświetlacza. Mnogość usług dodatkowych sprawia, że każdy z Państwa znajdzie u nas to, czego szuka.

Stacje ładowania pojazdu

Poza autami elektrycznymi, w naszej ofercie znajdziecie Państwo również elastyczne rozwiązania umożliwiające ich szybkie, sprawne i bezpieczne ładowanie. Dysponujemy bogatą kolekcją stacji ładowania – ładowarkami garażowymi, ładowarkami wolnostojącymi, a także ładowarkami szybkimi. Prezentowane przez nas stacje ładowania pojazdów bez wątpienia przypadną do gustu szczególnie wymagającym Odbiorcom.

Maksymalnie wydajne, umożliwiają szybkie ładowanie, a także doładowywanie pojazdu np. w nocy. To, co pragniemy zaoferować naszym Klientom to nie tylko wysokojakościowy osprzęt dedykowany pojazdom elektrycznym, ale również nowoczesne sterowniki, praktyczne liczniki energii oraz wydajne sieci monitorujące parametry.

Dystrybucja pakietów baterii do Tesli 

Naszym Klientom chcielibyśmy przedstawić ofertę pakietów baterii do Tesli (S, 3, X, Y )

Zapraszamy Państwa do kontaktu z naszym specjalistą . Pracownicy naszej firmy z największą przyjemnością odpowiedzą Państwu na każde pytanie, rozwieją wątpliwości, a także pomogą dobrać najbardziej wydajne pakiet dostosowany do Państwa potrzeb