Skip links

Pomoc i doradztwo SOLTE

Współpraca na najwyższym poziomie

Najważniejszy klient

Szeroko pojęta fotowoltaika cieszy się niesłabnąca popularnością nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. Rozwiązania działające w oparciu o „zieloną energię” charakteryzują się wydajnością, jakiej próżno szukać w przypadku produktów tradycyjnych. Instalacje PV, chociaż ekologiczne, a tym samym przyjazne środowisku, posiadają więcej znacznie istotniejszych zalet. Fotowoltaika sprzyja oszczędnościom. Wyspecjalizowany sprzęt dostępny w naszym asortymencie cechuje się maksymalną, dla tego segmentu, żywotnością. Szybki zwrot inwestycji sprawia, że już po kilku latach możemy korzystać z całkowicie darmowej energii.

Zaawansowane technicznie, a zarazem technologicznie rozwiązania gwarantują nam swoistą niezależność energetyczną. Odpowiednio wykorzystane, w połączeniu z tzn. magazynami, dostarczają nam niezbędnej energii nawet w czasie braku zasilnia z sieci. W pełni uniwersalne systemy o szerokim zastosowaniu przypadną do gustu nawet najbardziej wymagającym Odbiorcom.

Współpraca na najwyższym poziomie

Już od wielu lat współpracujemy zarówno z Klientami Indywidualnymi (gospodarstwami domowymi), Klientami Biznesowymi (gospodarstwami rolnymi, inwestorami biznesmenami, właścicielami małych, średnich i dużych przedsiębiorstw), a także Klientami Instytucjonalnymi. Nasza oferta kryje w sobie w pełni zindywidualizowane rozwiązania dostosowane do potrzeb i preferencji każdej grupy Odbiorców.

Szerokie spektrum usług dodatkowych sprawia, że każdy z Państwa znajdzie u nas to, czego szuka. Mikroinstalacje oraz farmy fotowoltaiczne, małe i duże elektrownie słoneczne, niezawodne baterie oraz praktyczne magazyny energii, nowe samochody elektryczne marki Tesla oraz dopasowane doń stacje ładowania pojazdów, wyspecjalizowane urządzenia oraz systemy montażowe i wiele, wiele więcej – dysponujemy zaawansowanymi technicznie, a zarazem technologicznie produktami chrakteryzującymi się najwyższą możliwą jakością.

Nasi Klienci mogą liczyć na kompleksową pomoc na każdym etapie realizacji zlecenia:

Doradzamy w zakresie dofinansowania

Pomagamy Klientom Indywidualnym zdobyć dotację państwową na zakup i montaż mikroinstalacji fotowoltaicznej w wysokości do 5 000 zł. Dokładamy wszelkich starań, aby formalności z tym związane przebiegły szybko i bezproblemowo.

Dokonujemy bezpłatnych wycen inwestycji uwzględniających rozwiązania fotowoltaiczne.

Przygotowujemy szczegółowy kosztorys projektu, bazując na potrzebach i preferencjach naszego Odbiorcy.

Dzielimy się naszą wiedzą oraz doświadczeniem

Pomagamy naszym Klientom w doborze najefektywniejszych energetycznie rozwiązań, a także wskazujemy możliwe ścieżki rozwoju.

Tworzymy szczegółowe projekty przyszłej realizacji

z uwzględnieniem zindywidualizowanych potrzeb. Odbiorcy, a także uwarunkowań gruntów i energetycznych oraz przyszłej rentowności projektu. Dbamy o każdy, nawet najmniejszy szczegół, przedstawiając Klientowi maksymalnie szczegółowy zarys naszych prac.

Sporządzamy niezbędną, korzystną dla obu stron umowę

umożliwiającą nam podjęcie się dalszej realizacji stworzonego przez nas projektu. Dokument uwzględnia wszystkie założenia projektowe, a ponadto wyszczególnia terminy odbioru gotowej instalacji.

Nie tylko dystrybuujemy

ale również montujemy wyspecjalizowany sprzęt, dbając przy tym o jego odpowiednie przyłączenie oraz zaprogramowanie.

Pomagamy naszym Klientom sfinansować zakup

rozwiązań fotowoltaicznych przy pomocy dostępnych produktów bankowych i parabankowych, w tym pożyczki, kredytu oraz leasingu.

Zajmujemy się modernizacją

istniejących już rozwiązań z zakresu fotowoltaiki. Unowocześniamy, naprawiamy i zmieniamy powstałe wcześniej systemy, jednocześnie odpowiednio je optymalizując.

Dystrybuujemy wysokiej klasy pojazdy

elektryczne marki Tesla, dopasowane doń stacje ładowania pojazdów oraz osprzęt dodatkowy. Ponadto świadczymy usługi z zakresu serwisu pogwarancyjnego.

Zadowolenie Klienta kluczem

Firma SOLTE współpracuje z najlepszymi specjalistami w zakresie szeroko pojętych, odnawialnych źródeł energii. Zatrudniamy fachowców gotowych podjąć się każdego, nawet najtrudniejszego wyzwania. Działamy w oparciu o kompleksową wiedzę branżową, bogate doświadczenie, nowoczesny osprzęt, a także produkty znanych i cenionych producentów w Polsce i na świecie. Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny, tworząc w pełni zoptymalizowany, holistyczny system dostosowany do potrzeb i preferencji naszych Klientów.

Zindywidualizowane projekty

Tworzone przez nas projekty uwzględniają indywidualne potrzeby i preferencje naszych Odbiorców. Każdy system bazuje na wewnętrznych ustaleniach, powstałych jeszcze na etapie sporządzania wstępnego kosztorysu. W naszym przypadku nie ma mowy o pomyłce. Do każdego zlecenia podchodzimy z należytą dbałością, przykładając ogromną uwagę do szczegółów. Jakość ma znaczenie, dlatego też bazujemy na produktach znanych, cenionych w świecie producentów. Każda nasza realizacja opatrzona została możliwie najdłuższą, dwudziestopięcioletnią gwarancją.

Maksymalna gwarancja

To, co wyróżnia nasze rozwiązania fotowoltaiczne na tle konkurencyjnych to przede wszystkim gwarantowany zwrot z inwestycji. Zaawansowane technicznie, a zarazem technologicznie, nowoczesne systemy bez wątpienia sprostają nawet największym wymaganiom.

Prezentowane przez nas instalacje PV są nie tylko ekologiczne, ale przede wszystkim maksymalnie wydajne. Żywotność paneli słonecznych szacowana jest na około 30 lat. Inwestycja, dodając doń możliwość zdobycia dofinansowania w wysokości do 5 000 zł, zwraca się już po kilkunastu latach.

Po tym czasie systemy bazujące na energii słonecznej zaczynają produkować całkowicie darmową energię. Wysokiej klasy instalacje fotowoltaiczne dodatkowo sprzyjają niezależności energetycznej. Odpowiednio skonfigurowane, w połączeniu z magazynami energii bądź bateriami, działają nawet w przypadku braku tradycyjnego zasilania, również nocą i w zimie.