Skip links

Poznaj naszą firmę

Kompleksowe instalacje fotowoltaiczne

Firma SOLTE oferuje kompleksową usługę instalacji fotowoltaicznych dla klientów indywidualnych i biznesowych. Jesteśmy firmą, która połączyła ludzi doświadczonych z należytą fachową wiedzą i bogatym wieloletnim doświadczeniem w instalacjach fotowoltaicznych.

Używamy sprawdzone materiały

Do montażu instalacji fotowolaticznej używamy paneli słonecznych polikrystalicznych i monokrystalicznych renomowanych producentów (Selfa, Sunlink, EcoFlex, EcoWatt). Wszystkie panele fotowoltaiczne posiadają testy sprawdzające zgodność z najwyższymi wymogami jakościowymi.

Eksperci firmy SOLTE sprawdzają specjalistycznymi urządzeniami sprawność każdego panelu słonecznego. Naszymi dostawcami są renomowane firmy pochodzące z Polski oraz Francji. Na życzenie i prośbę naszych klientów sprowadzamy wskazane panele innych marek.

Kluczowe połączenie

W naszej ofercie dysponujemy inwerterami fotowoltaicznymi jedno i trójfazowymi firm Afore, Goodwe, SolarEdge, Skymax oraz Afore. Każdy z oferowanych falowników posiada wbudowany czytelny wyświetlacz LCD, moduły śledzenia MPPT, karty komunikacyjne pozwalające na obsługę co najmniej jednego z wymienionych standardów: WiFi, Ethernet, RS485, ZigBee lub Bulit in GSM.

FOTOWOLTAIKA

Jak przebiega proces realizacji?

Dbając o wymagania klienta do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie. Zobacz w jaki sposób realizujemy zamówienia, aby dowiedzieć się więcej.

Wycena i podpisanie umowy

Nasz ekspert sporządzi audyt, przygotuje wycenę i przekaże wszystkie formalności.

Transport i kompleksowy montaż

Na ustalony termin nasi fachowcy przywiozą materiały i nastąpi ich montaż.

Przygotowanie projektu instalacji fotowoltaicznej

Przygotujemy projekt całej instalacji fotowoltanicznej w posiadłości.

Zgłoszenie do Operatora Sieci Dystrybucyjnego

Końcowym etapem jest zgłoszenie wszystkich formalności do OSD.