Skip links

Rozdzielnica, przewody i zabezpieczenia

Zbiór wszystkich informacji o panelach fotowoltaicznych.

Rozdzielnice i zabezpieczenia

Stosujemy rozdzielnice elektryczne podtynkowe i natynkowe dopasowane do całościowej instalacji. Dysponujemy rozdzielnicami znanej polskiej firmy Elektro-Plast – jednej z największych w Polsce firm produkujących osprzęt elektryczny o 30 letnim doświadczeniu.

Używane rozdzielnice posiadają niezbędne certyfikaty przeznaczone do użytku domowego i firmowego. Zastosowanie rozdzielni fotowoltaicznej w całej instalacji jest bardzo ważne i spełnia wiele ważnych zadań takich jak:

  • zabezpiecza przed prądami zwrotnymi w łańcuchach równoległych
  • zabezpieczenie przeciwprzepięciowe strony DC jak i AC
  • posiadają wyłącznik główny generatora instalacji fotowoltaiczne
  • badają pomiar energii przekazywanej z generatora PV do sieci OSD

Przewody

Stosujemy przewody do instalacji fotowoltaicznych, które łączą panele fotowolataiczne z inwerterem. Przewody są przygotowane i mogą być stosowane wewnątrz budynków, jak i na zewnątrz w połączeniach nadachowych rozbudowanych fotowoltaicznych elektrowniach naziemnych.

Nasza oferta instalacji

Sprawdź zakładkę Kompleksowe Instalacje Fotowoltaiczne aby dowiedzieć się więcej na temat paneli fotowoltaicznych.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą bogatą kolekcją wysokiej klasy rozwiązań fotowoltaicznych. Nasza firma specjalizuje się w dystrybucji oraz montażu produktów zaawansowanych technicznie, a zrazem technologicznie. Działamy w oparciu o wyspecjalizowany sprzęt znanych i powszechnie szanowanych na rynkach międzynarodowych marek.