Skip links

Wytrzymałość instalacji fotowoltaicznej

Zbiór wszystkich informacji o panelach fotowoltaicznych.

Żywotność instalacji fotowoltaicznej?

Pięć, dziesięć, a może piętnaście lat? Ile czasu wytrzyma przeciętna instalacja fotowoltaiczna? Wbrew pozorom, nie jest to proste pytanie. Wszystko zależy od jakości wykorzystanego sprzętu.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo wyłącznie najwyższej klasy produkty – rozwiązania fotowoltaiczne znanych i powszechnie cenionych producentów. Każdy system opatrzony został odpowiednią gwarancją. W pełni bezpieczne, certyfikowane rozwiązania bez wątpienia sprostają nawet najtrudniejszym wymaganiom. Jako że energia słoneczna charakteryzuje się nieograniczonym doń dostępem, możemy domniemywać, iż prawidłowo zamontowana instalacja fotowoltaiczna wytrzyma co najmniej tyle lat, ile wynosi gwarancja sprzętu.

W naszym przypadku mamy jednak pewność, że oferowane przez nas wysokojakościowe produkty przypadną do gustu każdemu, kto ceni sobie szeroką funkcjonalność, niezawodność i bezawaryjność. Zaawansowane technicznie, a zarazem technologicznie systemy, ukierunkowane zostały na pełną optymalizację. Starannie wyselekcjonowane rozwiązania cechują się dbałością o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Solidne komponenty zostały zaprojektowane tak, aby sprostać wymaganiom, jakie stawia przed nimi nie tylko Odbiorca, ale również klimat.

Sprawdzone i niezawodne urządzenia

Jesteśmy całkowicie pewni oferowanych przez nas rozwiązań. Każda instalacja fotowoltaiczna zostaje odpowiednio spersonalizowana, tak by w jeszcze większym stopniu wspomagać potrzeby Odbiorcy, ograniczając przy tym koszty związane z podażą energii elektrycznej. Odpowiednio eksploatowany system słoneczny może służyć niemal cały czas, bez żadnej przerwy.

Zamontowany produkt nie wymaga żadnej dodatkowej obsługi – działa samoistnie, bez ingerencji zewnętrznej. Aby zapewnić maksymalny przepływ mocy, niezbędne jest oczyszczanie paneli słonecznych z kurzu, liści czy brudu – w zależności od tego, gdzie te się znajdują.

Dopiero po upływie gwarancji może wystąpić nieznaczny, niezauważalny prze jednostkę spadek mocy. Do tego jednak czasu nastąpi zwrot z inwestycji.

Montaż paneli fotowoltaicznych

Nasza oferta instalacji

Sprawdź zakładkę Kompleksowe Instalacje Fotowoltaiczne aby dowiedzieć się więcej na temat paneli fotowoltaicznych.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą bogatym asortymentem wysokiej klasy rozwiązań fotowoltaicznych. Nasza firma specjalizuje się w dystrybucji oraz montażu produktów zaawansowanych technicznie, a zrazem technologicznie. Działamy w oparciu o wyspecjalizowany sprzęt znanych i powszechnie szanowanych na rynkach międzynarodowych marek.