Skip links

Instalacja fotowoltaiczna w firmie

Zbiór wszystkich informacji o panelach fotowoltaicznych.

Produkowanie własnej energii elektrycznej może znacząco odciążyć przedsiębiorstwo, w szczególności w zakresie comiesięcznych rachunków za prąd. Prezentowane przez nas instalacje fotowoltaiczne dla firm stworzone zostały z myślą o wszystkich tych, którzy cenią sobie jakość, bezpieczeństwo oraz wygodę.

Stworzone z dbałością o każdy, nawet najmniejszy szczegół systemy, doskonale sprawdzą się zarówno w mikro, małych, średnich jak i dużych przedsiębiorstwach – niezależnie od branży, w której działają. Dysponujemy zaawansowanym technicznie, a zarazem technologicznie sprzętem, który bez wątpienia sprosta nawet największym wymaganiom. Nowoczesne, niezwykle funkcjonale produkty, charakteryzują się niebywałą wytrzymałością. Instalacje fotowoltaiczne dla firmy są w pełni odporne na negatywne działanie czynników zewnętrznych, ze szczególnym uwzględnieniem zmiennych warunków pogodowych. Dystrybuujemy i montujemy wyłącznie sprawdzony sprzęt – produkty znanych i powszechnie cenionych producentów.

Ile to kosztuje?

Koszt oferowanych przez nas rozwiązań jest zróżnicowany i zależy od wielu czynników – m.in. zindywidualizowanych potrzeb Odbiorcy oraz jego firmy. Każdy prezentowany przez nas system fotowoltaiczny jest odpowiednio personalizowany, tak by w jeszcze większym stopniu sprzyjał optymalizacji kosztów w przedsiębiorstwie. Podanie ściśle określonej kwoty pieniężnej nie jest rzeczą prostą, bowiem każdy Klient Biznesowy może starać się na odpowiednie dofinansowanie na panele słoneczne. Ponadto, starannie dobrana instalacja gwarantuje nam niemal całkowitą niezależność energetyczną. Decydując się na rozwiązania z zakresu fotowoltaiki, uniezależniamy nasza firmę od stale rosnących cen prądu i niestabilnej sytuacji na rynku energetycznym.

Zapytaj naszego eksperta

Zapraszamy Państwa do kontaktu z naszym specjalistą. Przedstawiciel firmy SOLTE z największa przyjemnością doradzi Państwu w doborze optymalnego rozwiązania – pomoże wybrać sprzęt, a także oszacuje finalny koszt inwestycji.

Nasza oferta instalacji

Sprawdź zakładkę Kompleksowe Instalacje Fotowoltaiczne aby dowiedzieć się więcej na temat paneli fotowoltaicznych.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą bogatym asortymentem wysokiej klasy rozwiązań fotowoltaicznych. Firma SOLTE specjalizuje się w dystrybucji oraz montażu produktów zaawansowanych technicznie, a zrazem technologicznie. Działamy w oparciu o wyspecjalizowany sprzęt znanych i powszechnie szanowanych na rynkach międzynarodowych marek.