Skip links

Gwarancja na instalacje fotowoltaiczne

Zbiór wszystkich informacji o panelach fotowoltaicznych.

Podstawa do długa żywotność

Nasza firma kieruje się zasadą, iż najważniejsza jest jakość. Niezależnie od rodzaju sprzętu, to właśnie jego jakość jest dla nas na pierwszym miejscu. Potwierdzenie pewnych cech oferowanych przez nas rozwiązań nie jest łatwe.

Wiemy, iż nasi Klienci pragną zapewnienia, iż prezentowane przez nas instalacje fotowoltaiczne posłużą im znacznie dłużej, aniżeli do momentu zwrotu z inwestycji. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wszystkich Odbiorców postanowiliśmy spełnić ich prośbę w jedyny wiarygodny sposób – oferując im możliwie najdłuższą gwarancję na dystrybuowany i montowany sprzęt.

Jakość dystrybuowanego sprzętu, jakość realizowanych projektów, a także jakość montowanych instalacji fotowoltaicznych – niezależnie od etapu współpracy cechuje nas najwyższa możliwa jakość.

Nawet 25 lat gwarancji

Jesteśmy przekonani, że potwierdzeniem naszych słów będzie dwudziestopięcioletnia gwarancja na systemy słoneczne – zarówno produkty dedykowane Klientom Indywidualnym jak i Klientom Biznesowym.

W przypadku firmy SOLTE i oferowanych przez nas rozwiązań gwarancja ma znaczenie! W porównaniu do licznej konkurencji jesteśmy pewni naszych: wiedzy, umiejętności oraz doświadczenia. Działając w oparciu o zaawansowane technicznie, a zarazem technologicznie komponenty, oferujemy naszym Odbiorcom rozwiązania najwyższej klasy. Stworzone z dbałością o każdy, nawet najmniejszy szczegół, przypadną do gustu każdemu, kto ceni sobie szeroką funkcjonalność maksymalne bezpieczeństwo i… elegancki design.

Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny, dostarczając naszym Klientom wyłącznie wysokojakościowe, starannie wyselekcjonowane rozwiązania – dostosowane bezpośrednio do potrzeb i preferencji nie tylko jednostki, ale również współczesnego rynku. Jesteśmy przekonani, że sprostamy nawet najtrudniejszym wymaganiom. Niestraszne nam zarówno klasyczne, tradycyjne projekty jak i nowoczesne, w pełni zoptymalizowane systemy.

Nasza oferta instalacji

Sprawdź zakładkę Kompleksowe Instalacje Fotowoltaiczne aby dowiedzieć się więcej na temat paneli fotowoltaicznych.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszym do zapoznania się z naszym asortymentem wysokiej klasy rozwiązań fotowoltaicznych. Nasza firma specjalizuje się w dystrybucji oraz montażu produktów zaawansowanych technicznie, a zrazem technologicznie. Działamy w oparciu o wyspecjalizowany sprzęt znanych i powszechnie szanowanych na rynkach międzynarodowych marek.